Telefon: 06 70 607-9548 Cím: 2040 Budaörs, Rákóczi u. 40  |  Budaörs, Kinizsi u. 1-3.

ÁLLÁS: 2 fő kertépítőt keresünk és 2 fő kertészeti eladót!

2021. január 27
megtekintések3752

A 12 éves Budaörsi Kertészet február végi munkakezdéssel, hosszú távra keresi új munkatársait:

Kertépítő, kőműves állásunk:

A munkavégzés a budaörsi telephelyről ki indulva, a környéken történik. A munkakör teljes munkaidős, télen is tudunk munkát biztosítani, fontos a nagy teherbíró képesség, és a megbízhatóság.

Feladatok: földmunkák végzése, viacolorozás, betonozás, támfal építés, öntözőrendszer előkészítése, füvesítés, ültetés, kertfenntartás, kertészetben besegítés.

Előny: A kertészeti tapasztalat és a jogosítvány előny.

Jelentkezés: 06 70 419 89 42-es számon munkaidőben,vagy facebook álláshirdetési oldalunkon. Brigádok jelentkezését nem várjuk!

Kertépítési munkáink ide kattintva láthatóak!

Kertészeti eladó állásunk:

A Budaörsi Kertészet, 2 fő kertészeti eladót keres, szakmai tapasztalattal és gyakorlattal, februári kezdéssel, hosszú távra.

Felvételi követelmények:

-Jó kommunikációs képesség

-Szakmai gyakorlat és tapasztalat-növényismeret

-Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

B kat. jogosítvány, szakirányú felsőfokú végzettség

Főbb feladatok:

-Vásárlók kiszolgálása, szakmai tanácsadás

-Kertészeti árudai feladatok-növény kezelés,

-Szezonális termékek rendelése

-Beérkező áru cimkézése, kihelyezése

-Megrendelések felvétele, összekészítése,számlázás, kapcsolattartás

Jelentkezés e-mailben, fényképes önéletrajzzal a info@budaorsikerteszet email címen február 4.-ig További információk a kertészetről: www.budaorsikerteszet.hu. Telefon érdeklődni a 06 70 419 89 42-es telefonszámon lehet munkaidőben.

Kertészetünkről képek ide kattintva láthatóak!

egynyáriak