Telefon: 06 70 607-9548 Cím: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 28.-al szemben

Álláshirdetés- Kertészeti árudavezető

2023. szeptember 26
megtekintések1054
Danubia Zöldépítő Kft. Budaörsi kertészetébe
Árudavezető-kertészeti eladót keres
A Budaörsi Kertészet keres megújuló kertészetébe kertészeti-kereskedelmi ismerettel árudavezetőt.

Főbb feladatok, munkák:

-Árudai dolgozók irányítása
-Vevők kiszolgálása, pénztár kezelés, szaktanácsadás
-Beszállítói kapcsolattartás, árubeszerzés irányítása, árajánlatok írása, áruforgalom logisztikájának tervezése, média megjelenések segítése
-Az áruda rendben és mutatósan tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Jó kommunikációs képesség, proaktív vevőközpontú vezetői szemlélet
-Kertészeti szakmai gyakorlat és tapasztalat
-Kereskedelmi forgalomban használt dísznövények, anyagok ismerete
-Alapszintű növényvédelmi ismeret
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret
-Fizikai és mentális állóképesség

Kertészeti szakmában jártas, kertészeti eladói tapasztalattal, széleskörű növényismerettel rendelkező, dinamikus jelentkezőket várunk, azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kat. jogosítvány, szakirányú felsőfokú végzettség, zöldkönyv.

Amit kínálunk:

Szeretnél egy megújuló kertészet tervezésében, arculati kialakításában részt venni? Vannak jó ötleteid? Most csatlakozz hozzánk!
Változatos, sokrétű szakmai munka, egész éves magas fizetéssel, bejáratott, jó megítélésű, szakmai hitelességet fontosnak tartó kertészetben!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Ha felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, megvan a tudásod az állás betöltéséhez, kérlek, küldj egy rövid fényképes önéletrajzot az info@budaorsikerteszet.hu címre vagy érdeklőd munkaidőben a 06 20 546 3006-os számon további részletekért!

2023.09.26.